חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים ללא קובץ קו"ח

משרות בלעדיות

כל החברות

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Fishman Holdings מנורה מבטחים ביטוח בע"מ AC נכסים סופר פארם

סיפור הצלחה – מרינה וילפן, נציגת גבייה טלפונית, חן, פישר משרד עורכי דין / הדס שמעוני

מאז ומעולם רצתה מרינה וילפן, בת 22, לעסוק בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי-עסקי. כסטודנטית בתחילת דרכה וכאמא לילדה בת 3, חיפשה מקום עבודה גמיש ש"הולך" לקראת עובדיו ומאפשר שילוב עם לימודים אקדמאיים. "לאחר חצי שנה החלטתי לעזוב את חברת התקשוב בה עבדתי והפצתי קורות חיים במרץ דרך האתרים השונים לחיפוש עבודה. זמן קצר לאחר מכן מצאתי את עבודתי כנציגת גבייה טלפונית
בחן, פישר משרד עורכי דין, באמצעות אתר ג'ובנט. נכון להיום אני עובדת בחן פישר למעלה מחצי שנה".

חן, פישר משרד עורכי דין, אשר הוקם בשנת 1990, מספק מגוון שירותים מקצועיים בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי. במשרדים, הממוקמים בנתניה ומשתרעים על פני 4 קומות, מועסקים 15 עורכי דין הנעזרים במערך הכולל למעלה מ- 100 פקידים, נציגי גבייה ומתמחים.

מדוע החלטת לעזוב את מקום עבודתך הקודם לאחר חצי שנה?
הגעתי להחלטה סופית לעזוב את מקום עבודתי הקודם לאחר שהיחס לעובדים השתנה. הרגשתי שאיני מקבלת את היחס והזכויות הראויות לי כעובדת מן המניין. חיפשתי תפקיד מעניין, מאתגר ודינאמי, בחברה יציבה ששמה את עובדיה במרכז.

מרינה וילפן במשרדי חן, פישר עורכי דין.
מרינה וילפן במשרדי חן, פישר עורכי דין.

היכן הפצת קורות חיים?
בשלב ראשון הגשתי את קורות החיים שלי לחברות כוח אדם. אך כבר לאחר כשבוע וכאשר הצעות העבודה לא מצאו חן בעיניי, החלטתי להתמקד באתרים לחיפוש עבודה. 

מה היו השיקולים שלקחת בחשבון כשחיפשת עבודה חדשה?
ראשית, תחומי הדינים והמשפט תמיד עניינו אותי. שנית, חיפשתי תפקיד המשלב אינטראקציה עם אנשים, שבמסגרתו ניתן לתת שירות במקום הקרוב לביתי. כמו כן, חשוב היה לי להתקבל למקום עבודה גמיש, שיאפשר לי לצאת בשעות נוחות ללימודים, וכן שאוכל לעבוד בשעות היום – מכיוון שאני אמא לילדה בת 3.

מה הכריע את הכף לטובת חן, פישר?
הפצתי את קורות החיים שלי במגוון אתרים ולחברות רבות. לאחר יום בלבד קיבלתי להפתעתי טלפון ממשרד חן, פישר עורכי דין וזומנתי לראיון עבודה. הרגשתי שראיון העבודה היה מוצלח, השיחה עם מנהל המשרד הייתה קולחת והתפקיד מאד מצא חן בעיניי.

כיצד עברו ימייך הראשונים בחברה?
בשבוע הראשון למדתי תוכנה חדשה וניסיתי להסתגל למקום העבודה החדש במהירות האפשרית ובצורה הכי טובה שיש. כבר בימים הראשונים התרשמתי לטובה מהיחס האדיב של כל צוות המשרד, שתמכו וליוו אותי מבחינה מקצועית והיו לצידי בכל עת.

כיצד מתנהלת העבודה כנציגת גבייה?
תהליך הגבייה הוא דינמי ומרתק, מאחר והוא מציב בפני העובד אתגרים רבים. במסגרת תפקידי כנציגת גבייה מטעם הלקוח "דרך ארץ", אני יוצרת קשרים עם חייבים, מסבירה להם את פרטי החוב ומה הם היתרונות לסגירת התיק. בנוסף, אני מקפידה לדווח ללקוח באופן רציף לגבי הקשר עם החייב ותשלום החוב ומספקת לו בירורים מעמיקים. אני עובדת מול עורכי דין ומסייעת לחייבים להגיע להסדרים, כדי שלא ינקטו נגדם הליכים משפטיים.

איזו מן חברה היא חן, פישר כמקום עבודה, מבחינת אופייה והאווירה בה?
חברת חן, פישר היא חברה שתורמת לי ידע רב וההתנהלות מולי היא אישית ומקצועית. האווירה במשרד בכלל ובמוקד הטלפוני בפרט היא נעימה והלכידות מאפיינת את העובדים. במשרדנו מגוון רחב של עובדים מכל השכבות ובשלל תפקידים, החל משליחים, מזכירות ופקידים וכלה בעורכי דין ומנהלים. מדובר בחברה מקצועית, רצינית ומאורגנת, בעלת עקרונות וערכים המשמשת כ"בית" לעובדיה.

האם את רואה עצמך מתפתחת בחברה ומתקדמת לאורך זמן?
מאז שהגעתי לחברה רכשתי ניסיון רב והרחבתי את הידע מקצועי שלי בנושאים מגוונים ומעניינים. התקדמתי במהלך זמן קצר מאד בחן פישר, לעומת מקומות עבודה קודמים, אני מרגישה שאני ממצה עצמי ומאד מרוצה. אין ספק שה"שידוך" שלי עם חן פישר הוא הצלחה גדולה, אני אוהבת את התפקיד וצברתי פה חברים אמיתיים. כראייה לכך, שתי חברות טובות שלי החלו לעבוד בחברה בהמלצתי.

אלעד גבאי, מנהל המשרד, כיצד שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט תורם לתהליך הגיוס שלכם?
"אתר דרושים ג'ובנט משיג עבורנו עובדים איכותיים, התואמים באופן מושלם לפרופיל המשרה ומספק לנו שירותים ברמה גבוהה. חשוב לי לציין שהעלות האלטרנטיבית של גיוס כוח אדם עלולה להיות יקרה ולעתים אף גוזלת משאבי זמן יקרים. אתר ג'ובנט מספק לנו מענה הולם ויעיל לצרכי הגיוס ואנו מאד מרוצים".

במה מתמקדת פעילות חן, פישר?
משרד חן, פישר בעל ניסיון רב בתחומי הגבייה וההוצאה לפועל, במיוחד לבנקים ולגופים מוסדיים, מסחריים, ליטיגציה, בנקאות, מקרקעין ונזיקין. במשרד פועל צוות של עורכי דין מנוסים, בעלי יכולת לטפל ביעילות, הן בתביעות משפטיות מורכבות והן בכמות גדולה של תיקי חובות קטנים וגדולים. המשרד מספק שירותי גבייה בפריסה ארצית למגוון לקוחות רחב מכל מגזרי המשק, ובכלל זה גופים כלכליים ומסחריים מהמובילים בארץ, חברות הייטק ומוסדות פיננסיים גדולים. על מעגל לקוחות המשרד נמנים הבנקים המסחריים הגדולים בארץ, חברות תקשורת וסלולאר, חברות דלק, חברות ליסינג ועוד.  

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin