חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים סנטר נכסים Fishman Holdings teleperformance

סיפור הצלחה – מירב בדש, מתמחרת, גיבור סברינה / הדס שמעוני

מירב בדש, 27, הייתה לקראת סיום התואר בלוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן כשחיפשה עבודה. בתור אדם שאוהב יציבות היא חששה לעזוב את מקום עבודתה כאחראית לוגיסטית, תפקיד אותו מילאה שש שנים, אך רצונה היה לפתח קריירה ככלכלנית.

"לקראת סוף התואר המליצו לי חבריי לספסל הלימודים לחפש עבודה באמצעות אתר ג'ובנט. הופתעתי כאשר בין ראש השנה לסוכות, שלושה שבועות בלבד לאחר שנכנסתי לאתר - התקבלתי לעבודה בגיבור סברינה".
מירב מצאה את עבודתה, כמתמחרת בחברת
גיבור סברינה לפני כשישה חודשים, באמצעות אתר ג'ובנט.

על גיבור סברינה:
חברת "גיבור סברינה" מתמחה בתחום ההלבשה התחתונה, לבוש השינה, גרביים וגרבונים, ובבעלותה מותגים מובילים, ביניהם: FIX ,FIXMEN ,CAN CAN ,SABRINA ,CACHAREL ועוד. החברה הינה אחת מחברות הטקסטיל הגדולות בישראל והיא בעלת מוניטין ומסורת של מוצרי איכות גבוהה. החברה מעסיקה בישראל 380 עובדים ומשווקת את מוצריה ברשת החנויות "לודז'יה רוטקס", המונה כיום 31 חנויות, רשתות שיווק וחנויות מובחרות בתחום הלבשת הפנאי וההלבשה התחתונה.


ניסים תמם, מנהל מחלקת הפיתוח ומירב בדש במשרדי החברה

מדוע העדפת להתמקצע בכלכלה ולא בלוגיסטיקה?
"במסגרת עבודתי הקודמת כאחראית תפעול כנסים בקיבוץ שפיים, התמחתי בתחום הלוגיסטי, אשר כלל ניהול מלאי ושרשרת אספקה, פעילות מול הספקים בחו"ל ובארץ וכו'. במהלך הלימודים התאהבתי בעולם הכלכלה השונה במהותו מתחום הלוגיסטיקה התפעולי. בניגוד לתחום הלוגיסטי הכולל עבודת שטח וניהול עובדים, העבודה היא משרדית וכוללת התעסקות מרובה עם כסף, במסגרתה ניתוחים כלכליים, עבודה עם דו"חות, פיקוח על מחירים ועוד".

איך עברה תקופת חיפוש העבודה?
"ראשית, קיבלתי תמיכה מלאה ממנהליי בשפיים לאחר שהודעתי על כוונתי לעזוב ולהמשיך הלאה ככלכלנית. מדי יום התמדתי להיכנס לאתרים לחיפושי עבודה ולאתר משרות מתאימות. הענות החברות היתה גדולה בהתחשב בעובדה שחיפשתי עבודה בתקופת החגים, סמוך לראש השנה, ובה היצע המשרות יחסית דל. להפתעתי, תוך זמן קצר הצלחתי להשתלב בחברה ובתפקיד שמצאו חן בעיני".

היכן חיפשת עבודה?
"מלבד ג'ובנט הפצתי את קורות חיי באתר נוסף אך זנחתי אותו לאחר מספר ימים, מכיוון שלא התחברתי לסגנון ולעיצוב שלו. במהרה התמקדתי באתר ג'ובנט. ההיצע הרב של המשרות, החלוקה לתחומים מקצועיים והחברות הידועות המפרסמות בו, גרמו לי להיכנס ולשלוח ממנו קורות חיים יום יום. לאחר שלושה שבועות מצאתי את עבודתי בגיבור סברינה".

אילו משרות חיפשת?
"חיפשתי משרות המתאימות לבוגרי תואר ראשון בכלכלה מתחום החשבונאות והכספים. כמו כן, מכיוון שהיה לי ניסיון רב בתחום הלוגיסטי והרכש שלחתי קורות חיים למשרות ניהוליות בתחום, למרות שקיוויתי להתמקצע בכלכלה. איכות החברה הייתה חשובה לי אף יותר ממיקומה ומסוג המשרה, כיוון שחיפשתי מקום שאוכל להתקדם בו".

כיצד לדעתך התקבלת לגיבור סברינה כתמחירנית, ללא ניסיון ככלכלנית?
"גיבור סברינה היא חברה אשר שמה דגש על הרמה האישיותית של עובדיה, ולכן מחפשת עובדים בוגרים בעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים למצוא מקום עבודה יציב. בהתאם, אתי בירנשטוק, מנהלת משאבי האנוש, בחנה במהלך הראיון הראשוני את מידת ההתאמה שלי לחברה מבחינה אישיותית. מעבר לכך, תחום הטקסטיל שונה לחלוטין מכל ענף, כך שקשה למצוא מועמדים בעלי ניסיון בתחום".

כמה מילים על ענף הטקסטיל:
"ענף הטקסטיל הוא תחום מרתק ותחרותי, בשוק המאופיין במאבקים, נסיונות השתלטות ושינויים מהירים. בתעשיה הישראלית ענף הטקסטיל וההלבשה היה אחד הענפים הדומיננטיים בשנותיה הראשונות של המדינה, ובמהלך השנים עבר תמורות ומהפכים רבים. התחום העוסק בייצור ובשיווק של בדים ומוצריהם (בעיקר ביגוד) הוא ענף מרכזי בתעשייה ובמסחר, ובו נכללים תחומים אחדים: ייצור בדים, ייצור סריגים, ייצור ביגוד ועוד".

כיצד עבר הליך הגיוס לחברה?
"לאחר הראיון האישיותי, מנהלת מחלקת הפיתוח דאז ערכה לי ראיון מקצועי, אלא שלקראת סיומו גלשנו לשיחה אישית על החיים ועל יהדות. הרושם שקיבלתי מהראיון ומהחברה בכלל היה מצוין, האווירה והאנשים החמים קסמו לי ומיד החלטתי שזו החברה שבה אעבוד. מעבר לזה, היחס האישי והקשר עם אתי במהלך הגיוס תרם לבחירה בגיבור סברינה". 

התקבלת מיד לאחר הראיון המקצועי?
"לא. לאחר הראיון המקצועי אתי סיפרה לי שיש מועמדים נוספים למשרה, ולכן, בצעד נועז אזרתי אומץ והחלטתי להתקשר למנהלת מחלקת הפיתוח, על מנת לבקש ממנה הזדמנות להוכיח עצמי כתמחירנית למרות חוסר ניסיוני בתחום". 

איך עברו ימיך הראשונים בחברה?
"מיומי הראשון קיבלתי יחס חם. לאורך תקופת החפיפה הוצמדתי לתמחירן ותיק אשר הדריך אותי באופן מעמיק על המקצוע. הוא לימד אותי באופן יסודי על עולם הטקסטיל, וערך לי הכרה אישית עם כל העובדים בחברה. לאחר מכן מנהל הסריגה לימד אותי על התהליכים ועל המכונות".

נכנסת מהר לתפקיד?
"כן. רציתי להוכיח לעצמי שאני עומדת באתגר ושזו ההחלטה הנכונה. בעזרת היחסים עם מנהל הפיתוח, שמיומי הראשון במחלקה נעשו קרובים, השתלבתי לאחר זמן קצר. הדלת שלו פתוחה בפני בכל עת והוא אדם מאד לבבי. בנוסף, קיבלתי מענה מהיר ותמיכה מהתמחירנים הותיקים".

במה את עוסקת במסגרת תפקידך כתמחירנית בחברה?
"במסגרת תפקידי אני בוחנת כדאיות מוצרים אשר פותחו על פי דרישת הלקוחות, וקובעת מחיר למוצר על סמך כל שלבי תהליך הייצור. כתמחירנית אני בוחנת אילו עלויות עשויות להוזיל את הייצור מבחינת בדים או מבחינת הרכב החוטים, ובהתאם מתמחרת את המוצר".

איזו מן חברה זו גיבור סברינה מבחינת אווירה ואנשים?
"זו חברה שמרבה לחגוג ועורכת ארועים רבים לעובדיה. כמה שבועות לאחר שהתחלתי לעבוד התחתנתי, ועמיתיי לעבודה קנו לי מתנה וחגגו איתי בעבודה. יש פה תמיכה רבה ופירגון משאר העובדים, גם בעת לחץ כשיש
דד-ליינים. מעבר לכך, רוב העובדים גדלו בחברה ועובדים פה שנים רבות. לראיה, מנהל מחלקת הפיתוח, ניסים תמם, עובד כ- 30 שנה בחברה".

את מרוצה מהמעבר לגיבור סברינה?
"אני רואה בגיבור סברינה בית שני. אני מקווה שאשאר בחברה עוד שנים רבות, בדומה לעובדים הוותיקים האחרים, ואתקדם במעלה התפקידים. מבחינתי הקבלה לכאן היא הצלחה, אני עובדת בחברה גדולה ויציבה, בתפקיד מכובד, ונהנית מהאווירה ומהאנשים החמים. כל יום אני לומדת משהו חדש ולא משעמם לי לרגע. מדי בוקר אני מגיעה לעבודה עם חיוך ונהנית מכל רגע".  

אילו המלצות יש לך למחפשי העבודה?
"אני ממליצה לגולשים לשווק עצמם לחברות בצורה נכונה, אם באמצעות כתיבה נכונה של קורות החיים ואם על ידי הצגה אמיתית וכנה שלהם בראיונות. חשוב לשדר ביטחון עצמי רב ויציבות בתהליך הגיוס, ולהאמין ביכולות ובידע המקצועי שצברת. מעבר לזה, אני ממליצה לבוגרים טריים להתפשר על מקום עבודה ולצבור ניסיון בחברה טובה, אך יחד עם זאת, לשמור על סטנדרטים מסוימים מבחינת התפקיד, התנאים והשכר".

אתי בירנשטוק, מנהלת משאבי האנוש של גיבור סברינה, על שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט:
"ג'ובנט הוא אתר הנחשב בין המובילים בתחום, המשמש ככלי הגיוס המרכזי של גיבור סברינה לתפקידי ניהול, מטה ופיתוח".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית  

 

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin