חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים Ramot סופר פארם סנטר נכסים

סיפור הצלחה - מירי מויאל-חורי, נתנאל גיאת ולירן שוקרון, מפיקי פוליסות, כלל ביטוח / הילה יעקובי

מירי, נתנאל ולירן מצאו את עבודתם בחברת כלל ביטוח באמצעות אתר ג'ובנט.

מירי, בת 27 מספרת: "הגעתי לכאן מעבודה במוקד טלפוני של קרן פנסיה. עבדתי שם כשנתיים וחצי וכאשר הם התרחבו ועברו למרכז גדול יותר, זה כבר לא התאים לי והתחלתי לחפש עבודה אחרת".

נתנאל, בן 27 מספר: "למדתי כלכלה ומדעי המדינה בבר אילן וכשסיימתי את התואר בספטמבר האחרון, התחלתי לחפש עבודה. במהלך הלימודים עבדתי בעבודות סטודנטיאליות שונות – שירות לקוחות, ועבודה במוקדים מסוגים שונים".

לירן, בן 30 מספר: "סיימתי תואר במזרחנות בבר אילן בספטמבר האחרון. במקביל ללימודים, עבדתי בעבודות סטודנטיאליות ובעודי עובד, חיפשתי משרה טובה יותר".


מירי, נתנאל ולירן במשרדי חברת כלל

על תהליך החיפוש:
מירי: "את תהליך החיפוש ביצעתי בעיקר באינטרנט. חיפשתי בהרבה אתרים, רובם דרשו הרשמה ותשלום ואני רוצה לציין לטובה את אתר ג'ובנט, גם בהיותו אתר חינם למחפשי עבודה וגם בשל האופן בו הוא בנוי. הוא מציע המון משרות, המתעדכנות כל הזמן ומאפשר חיפוש עפ"י שדות רבים. את עיקר החיפוש ערכתי באמצעות ג'ובנט. אני מכירה את האתר כבר הרבה שנים, מתקופות שונות בהן חיפשתי עבודה. החיפוש שערכתי היה אחר משרה בתחום הביטוח".
נתנאל: "חיפשתי עבודה בתחום של כלכלה ולוגיסטיקה, אך לא מצאתי עבודה בתחום הזה. חיפשתי בעיתונים, באתרי אינטרנט ובאמצעות חברות כוח אדם, אך כל העבודות שהוצעו לי לא תאמו את ציפיות השכר שלי.
את אתר ג'ובנט הכרתי דרך ידידה שהמליצה לי עליו והתחלתי לחפש באמצעותו. אני חושב שג'ובנט הוא אתר מצויין עם היצע גדול, והעובדה שהוא אתר חינם ואינו דורש הרשמה, מוסיפה לו נקודות רבות.
חיפשתי עבודת מטה (back office) וכך הגעתי בסופו של דבר לכלל ביטוח. ראיתי בג'ובנט את היצע המשרות שכלל ביטוח פירסמה, המשרה מצאה חן בעיני, שלחתי קורות חיים והתקבלתי.
תהליך החיפוש ארך כ- 4 שבועות".

בתום תהליך הקליטה בכלל ביטוח, עברו מירי, נתנאל ולירן קורס ביטוח חיים שארך חודש וחצי.

על הקורס:
לירן:
"זה היה קורס מאוד אינטנסיבי. מה שלא עשיתי בשלוש שנים באוניברסיטה, עשיתי בחודש וחצי כאן. הקורס התחיל בדצמבר והסתיים באמצע ינואר. מאז אנחנו עובדים".

על תפקידם בכלל ביטוח:
לירן:
"שלושתנו עובדים ביחד במחלקת תפעול ואדמיניסטרציה. בפועל, אנחנו עוסקים בהפקת פוליסות.
אנחנו עובדים מאחורי הקלעים, אנו אלו שעושים את הקישור בין חברת הביטוח ללקוח. סוכן הביטוח הוא זה שעושה את המכירה של הפוליסה, אבל מי שעושה את העבודה בפועל, זה אנחנו".
נתנאל: "זו עבודה מעשירה ומעניינת. אתה נפתח לכל מיני תחומים. החברה בודקת היטב את המבוטח בטרם היא מבטחת אותו. חלק מהעבודה שלנו זה איסוף הנתונים הרלוונטיים וסינון ראשוני של הלקוחות".

על העבודה בכלל ביטוח:
לירן:
"חברת כלל היא מקום מצויין שיש לאן להתפתח בו. החברה בנתה מסלול קידום, שבסופו אתה מגיע לעבוד ישירות מול סוכן הביטוח כשאתה מקצוען ושולט לחלוטין בחומר. נקודת ההתחלה היא ביחידת התפעול והאדמיניסטרציה, משם מתקדמים לתחומים שונים, בכל פעם אתה מתמחה בתחום אחר עד שבסופו של דבר אתה שולט בכל התחומים".
נתנאל: "מאוד ניכר שהחברה משקיעה בעובדיה ורוצה לקדם אותם. לא מכבר סיימנו את הקורס וכבר הספקנו לעבור מספר הדרכות".
מירי: "שמים פה דגש על מקצועיות. אני באופן אישי מאוד מרוצה. יש לנו ראש צוות מקסים, אפשר לפנות אליו בכל עניין, לשאול, להתייעץ".

נתנאל: "אנחנו 13 אנשים בצוות. מצבת כוח האדם לא אמורה להשתנות, מה שאומר שבתום הקורס הנוכחי יצטרפו אלינו לצוות אנשים חדשים ואנחנו נהפוך לותיקים בצוות. אנחנו נהווה את הכתובת עבורם ותחום האחריות שלנו יתרחב. זה קידום מאוד מהיר".
לירן: "אנחנו רוצים ושואפים להתקדם כאן. יש הרבה מאוד מה לדעת וללמוד, ומה שלמדנו בקורס הוא טיפה בים. כל יום לומדים כאן דברים חדשים".

על האווירה בחברה:
נתנאל:
"האווירה פה מצויינת, האנשים נהדרים, אווירה של משפחה".
לירן: "אין מילה רעה. האווירה פה נהדרת, אנחנו חברים כאילו אנחנו מכירים כבר שנים. יש כאן גיבוש".
מירי: "מאוד נוח פה, הן מבחינת האנשים וסביבת העבודה והן מבחינת העזרה והתמיכה המקצועית. תמיד יש אל מי לפנות, הוותיקים יותר תמיד נכונים לעזור".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin