חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot teleperformance Fishman Holdings סופר פארם

סיפור הצלחה – מרינה לויטן-גורפינקל, מעצבת גראפית, איליאנט / הדס שמעוני

מרינה גורפינקל-לויטן, 29, היא בוגרת "בצלאל" המתמחה בעיצוב גראפי ובעלת ארבע שנות ניסיון.
מספר שנים עבדה מרינה בסטודיו לעיצוב בירושלים, במהלכן התמקצעה באופן מקיף בתחום העיצוב הגראפי, כאשר בשלב כלשהו החליטה לשנות כיוון מקצועי ולעבור לתחום ה- web, לעצב אתרים. מרינה מצאה את עבודתה כמעצבת גראפית בחברת איליאנט באמצעות אתר ג'ובנט.

איליאנט, אשר נוסדה ב- 2002, הינה בית תכנה המייצר מערכת שירות, תמיכה וניהול מלאי
(HelpDesk), המיועדת למחלקות IT בארגונים שונים. מוצר הדגל של החברה, SysAid, הינו מערכת המאפשרת תמיכה טכנית קלה ויעילה המספקת ידע, שליטה ובקרה על כל הפעילויות של מחלקות ה- IT. החברה מונה כיום כ- 30 עובדים, היושבים במשרדי החברה באור-יהודה ונמצאת במגמת צמיחה מתמדת. הלקוחות של איליאנט פרוסים בכל העולם, כגון באיי טובלו, טובגו-טרינידד, איי קיימן ואינדונזיה.

מדוע החלטת לעבור לתחום מקצועי חדש?
"לאחר ארבע שנים באותו סטודיו לעיצוב, הרגשתי צורך בשינוי ובקידום מקצועי. הבנתי שהדרך היחידה לעשות זאת כרוכה במעבר לתפקיד חדש. מעבר לכך, החלטתי לשנות מיקוד – מעיצוב שרובו מוכוון לפרינט – לעבודה על עיצוב אתרים בסביבת הייטק, בה אוכל לרכוש ניסיון ולבוא לידי ביטוי בעולם ה- web". 


מרינה לויטן-גורפינקל במשרדי חברת איליאנט

היכן הפצת קורות חיים ואילו שיקולים לקחת בחשבון?
"שלחתי קורות חיים למשרות שאיתרתי באתרי אינטרנט לחיפוש עבודה. חברה טובה המליצה לי בחום על ג'ובנט כאתר יעיל לחיפוש משרה בתחום הגראפי. ההיצע וקלות ההתמצאות באתר אפשרו חיפוש ממוקד. במקצועי ובהכשרתי אני מעצבת גראפית, לכן חשוב היה לי למצוא משרה בתחום, כאשר השיקולים שלקחתי בחשבון היו קשורים במהות המשרה.

אילו קריטריונים הנחו אותך כאשר חיפשת עבודה?
"חיפשתי תחום עיסוק שיפתח בפניי הזדמנויות חדשות ואופציות קידום. הכי חשובה לי כמובן הכימיה עם האנשים ולכן בראש ובראשונה חיפשתי סביבת עבודה טובה ונעימה. כמו כן, המיקום הגיאוגרפי וקלות ההגעה אל העבודה היווה שיקול נוסף בבחירה".

בדקת אופציות נוספות?
"מלבד איליאנט, בדקתי שלוש אופציות נוספות. בשתיים מתוכן קיבלו אותי לעבודה, אך העדפתי לענות בשלילה מאחר ולא מצאתי את היחס והאווירה החמה שחיפשתי. מקום עבודה הוא מקום שנמצאים בו רוב שעות היום ולכן חשוב היה לי לא להתפשר בעניין זה".

כיצד עברו ימייך הראשונים בחברה?
"הימים הראשונים באיליאנט תאמו לשמחתי את ציפיותיי. עובדי החברה קיבלו אותי בחום ובחיוכים מהיום הראשון וההתאקלמות הייתה קלה ומהירה. מבחינה מקצועית, בתור המעצבת היחידה והראשונה בתפקיד, ניצבו בפניי אתגרים חדשים ומשימות שלא נעשו קודם לכן, כך שנפתח בפניי כר פעילות נרחב".

מה את עושה במסגרת תפקידך כמעצבת גראפית?
"במסגרת תפקידי אני אחראית על כל תחום העיצוב בחברה. באיליאנט משמעות התפקיד היא שמירת הזהות התאגידית, בניית קו מיתוגי אשר עובר לאורך כל הממשקים, כולל מוצרי התכנה – SysAid ו- SysAid CSS, עיצוב האתרים, העיתון החודשי (ניוזלטר) וכל יתר הנגזרות העיצוביות. בנוסף, עבדתי על פרויקט מיתוג פנימי של משרדי החברה, כך שישקף את ערכי מוצר הדגל – תכנת helpdesk SysAid".

איזו מן חברה היא איליאנט, מבחינת ההתנהלות מולך, האווירה והאופי?
"האווירה באיליאנט היא צעירה, דינמית וידידותית. האנשים מולם אני עובדת בחברה מאפשרים דיאלוג מקצועי פתוח, כך שיש לי מקום נרחב להביע ולהשפיע על כל תחום עיצוב האתרים והתכנה. יש פתיחות רבה לרעיונות וזה מאפשר עבודה יצירתית ומפרה".
 
מה ההתרשמות שלך מהחברה?
"ההתרשמות היא מצוינת. כשאני עובדת על פרויקט דחוף, בהחלט ניתן להגיע לתוצאות ברוגע ובלי עצבים. אני היחידה שעוסקת בתחום העיצוב, אין תחרותיות ויש תמיכה ופרגון מצד העובדים וההנהלה, דבר המאפשר עבודה נעימה ויעילה יותר".

האם את מרגישה שאכן התקדמת מבחינה מקצועית ורואה עצמך באיליאנט עוד מספר שנים?
"בהחלט. אחד התחומים שאני עוסקת בהם כיום הוא GUI, שמשמעו עיצוב ממשק משתמש בתכנה – תחום שעד הגיעי לאיליאנט לא עסקתי בו. למרות שעיצבתי במהלך השנים אתרים רבים, רק באיליאנט ראיתי שימוש מושכל בכלים כגון, Google Analytics המאפשרים לבדוק את העיצוב בפרמטרים עסקיים של יעילות. בעבר בחנתי אתרים על פי קנה מידה עיצובי-אסתטי, ללא היכולת לדעת מה הן ההשלכות האמיתיות של העיצוב".

האם יש לך המלצה למחפשי עבודה?
"אני בהחלט ממליצה לעשות שימוש באתרים לחיפוש עבודה ובפרט באתר ג'ובנט. אני התחלתי לעבוד באיליאנט לאחר שלושה שבועות מהרגע שראיתי את המשרה בג'ובנט".

ישראל ליפשיץ, מנכ"ל ומייסד איליאנט, עד כמה תורם לכם שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט?
"ג'ובנט מניב קורות חיים איכותיים, שמתוכם אנו מצליחים לאייש משרות פתוחות. מדובר באנשים מצוינים שנשארים באיליאנט לטווח ארוך, ולכן אנו בהחלט נמשיך לשתף פעולה עם אתר ג'ובנט".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית  

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin