חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים Ramot teleperformance סופר פארם

סיפור הצלחה – נתנאל צברי, מנהל רכש, אינפורמט מחשבים / הדס שמעוני

במשך כ- 18 שנה עבד נתנאל צברי, 41, בחברת מחשבים גדולה והתפתח בתחום הלוגיסטיקה והרכש. את דרכו החל כמנהל מחסן וכאיש מכירות, בהמשך עבר קורסים לאנשי רכש וקניינים ובמהלך השנים התפתח מבחינה מקצועית לעבר תפקיד מאתגר כאיש רכש בעולם המחשוב. על אף היציבות והנוחות, החליט נתנאל לפני כשנה לחפש תפקיד חדש, בעקבות חוסר שביעות רצון מהתפקיד וממקום עבודתו.
לפני כעשרה חודשים, מצא נתנאל צברי את עבודתו כמנהל רכש בחברת אינפורמט מחשבים באמצעות אתר ג'ובנט.

חברת אינפורמט מחשבים הוקמה בשנת 1994, והיא מתמחה במתן פתרונות מחשוב מתקדמים בקשת רחבה של נושאים, החל משלב התכנון ועד לשלב היישום: תקשורת נתונים, אבטחת מידע, מערכי IT והשילוב ביניהם. פתרונות המחשוב של החברה מותאמים לכל מגזרי המשק בתחומים: תעשיה, בריאות, תקשורת, הייטק, רשויות מקומיות, אוניברסיטאות, עריכת דין, בתי תוכנה ועוד.

מדוע החלטת לחפש מקום עבודה חדש לאחר זמן כה ממושך של 18 שנה?
"לאחר כ- 18 שנה באותו ארגון חיפשתי תפקיד יותר מרענן, בו אוכל לתת ביטוי ליכולותיי המקצועיות והאישיות. אמנם היו לי חששות והיסוסים, אבל לאחר לבטים רבים הודעתי למנהליי על כוונתי לעזוב והתחלתי להפיץ קורות חיים. רציתי להתקדם הן ברמת התנאים והשכר והן לתפקיד ניהולי, מאתגר ודינאמי, שבו תחומי אחריות רחבים יותר".


(מימין): נתנאל צברי וטוני אליהו במשרדי חברת אינפורמט מחשבים

היכן הפצת קורות חיים?
"שלחתי קורות חיים בעיקר באמצעות אתרי אינטרנט לחיפוש עבודה. מאחר ועבדתי בחברה גדולה במשרה נוחה, תהליך החיפוש ארך תקופה בלתי מבוטלת, כאשר הרשיתי לעצמי להיות בררן ולא התפשרתי על כל תפקיד".

מה היו השיקולים שלקחת בחשבון?
"הפצתי קורות חיים למשרות הקשורות לניסיוני בתחומי לוגיסטיקה ורכש בתחום המחשוב. התמקדתי בתפקידים שבמסגרתם תתאפשר לי עצמאות וחופש בחירה ושאוכל להתבלט ולהוכיח את יכולותיי, תוך אמון מלא מצד ההנהלה. בין היתר הפצתי קורות חיים דרך אתר ג'ובנט ולעיתים קרובות יצרו איתי קשר לגבי מספר תפקידים".

מדוע בחרת בסופו של דבר בחברת אינפורמט מחשבים?
"מספר ימים לאחר שליחת קורות החיים התקשרה אליי נציגה של חברת אינפורמט, לזמן אותי לפגישה עם המנכ"ל ומנהלת משאבי אנוש. במהלך הראיון חשתי בקליק ראשוני ביני לבינם. השיחה בינינו קלחה, הייתה ב"גובה העיניים" והרגשתי מיד שמדובר באנשים ברמה טכנולוגית גבוהה. כמו כן, הם הכירו אותי דרך ספקים מהעבודה הקודמת והתפעלו מהניסיון הרב שצברתי במהלך השנים. מצא חן בעיניי תחום עיסוק הרכש בעולם המחשוב וכשיצאתי מהראיון הגענו להחלטה משותפת לשתף פעולה".

כיצד עברו ימיך הראשונים בחברה?
"נקלטתי לחברה בצורה חמה ואוהדת. מעבר לזה, הגעתי עם ניסיון ורקע עשיר מחברה גדולה. לכן, נכנסתי לתפקיד ללא חפיפה, תוך זמן קצר של מספר ימים. מעבר לכך, במהלך עשרת החודשים שאני כאן עברתי הכשרות מקצועיות, דבר המבטיח איכות ורמת שירות גבוהה ואיכותית".

מה מהות תפקידך כמנהל רכש?
"אינפורמט מורכבת מחמש מחלקות מקצועיות, כאשר אני אמון על הרכש שנמצא בכפיפה אחת עם מחלקת הלוגיסטיקה. במסגרת תפקידי אני עוסק באיתור מוצרים וספקים מכל תחומי המחשוב הרלוונטיים, ביצוע הזמנות רכש ומעקב אספקות, אישור חשבוניות ספק ומעקב על המלאי הקיים. אני כפוף למנכ"לים של אינפורמט ועובד מול מחלקת המכירות והספקים. אני מאד מחובר לתפקידי, אשר מכיל דינמיות ואקשן וכולל עיסוק עם טכנולוגיה מתקדמת".

איזו מן חברה היא אינפורמט מחשבים מבחינת האווירה והאופי?
"חברת אינפורמט היא סוג של משפחה קטנה שמאוד נעים לי לעבוד בה. חברה מקצועית המצטיינת בתחומה ובה סביבת עבודה חמה. אני שמח שנפל בחלקי להתקבל למקום שבו אני יכול להתבטא ברמה האישית והמקצועית".

מה הם ההבדלים בין ארגון גדול ומסועף, לחברה יחסית קטנה?
"אני מרגיש שבאינפורמט "רואים" אותי יותר, מפרגנים ומעריכים את מעשיי וכך הסיפוק העצמי גדול יותר. תחומי האחריות שלי התרחבו, כאשר החברה העניקה לי הסמכות לבצע את כל הרכישות של הארגון במהלך השוטף של העבודה. מעבר לכך, באינפורמט ישנם צוותים מקצועיים ממגוון תחומי ענף המחשוב וכך אני נחשף לתחומים רבים ומתפתח מדי יום מבחינה מקצועית".

האם ניתן להגדיר את ה"שידוך" שלך עם אינפורמט כהצלחה?
"בוודאי. ההתנהלות של החברה מולי מאד חמה ומשפחתית וישנה הפריה והדדיות ביני לבין יתר העובדים. נפח הפעילות והמורכבות של תפקידי גדל וברשותי סמכויות רבות והרבה אחריות. מעבר לזה, אינפורמט מתמקדת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, יש בה סביבת עבודה צעירה ואני מאד מרוצה מכך. אני בהחלט רואה עצמי צומח יחד עם הארגון ועובד עוד שנים רבות באינפורמט".

טוני אליהו, מנהלת משאבי אנוש, עד כמה תורם לכם שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט?
"זו השנה השנייה שאנו משתפים פעולה עם אתר ג'ובנט, הנחשב אחד ממקורות הגיוס העיקריים שלנו.
בשל החשיפה הגדולה, כמות קורות החיים שאנו מקבלים היא עצומה ומאפשרת לנו לבחור את האנשים המתאימים ביותר למשרות המוצעות".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

מחפשים עבודה? 

מחפשים עובדים? 

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin