חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

teleperformance AC נכסים סופר פארם אלעל

סיפור הצלחה - אבי גנון וטל טולדנו, מומחה אבטחת מידע ומיישמת אורקל, EDS ישראל / הילה יעקובי

טל ואבי מצאו את עבודתם בחברת EDS ישראל באמצעות אתר ג'ובנט

טל, בת 35, מסיימת תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים, החלה לעבוד ב- EDS ביולי האחרון. היא עובדת במסגרת פעילות מיקור חוץ של EDS בחברת ECI.

אבי, בן 34, החל לעבוד ב- EDS במאי האחרון, במסגרת פעילות החברה בקומברס.
מגיל צעיר מתעסק אבי במחשבים. את כל הידע שברשותו, רכש לבד ובקורסים מקצועיים.


טל ואבי במשרדי חברת EDS ישראל

טל מספרת:
"את העבודה המקצועית הראשונה שלי, מצאתי גם כן דרך ג'ובנט. עבדתי ככלכלנית בחברת אינטרפארם, במשך 3 שנים. אחרי 3 שנים החברה נסגרה ואז מצאתי עבודה ככלכלנית בחברת אפלאייד מטיריאלס. עבדתי שם שנה, החלפתי מישהי שיצאה לחופשת לידה. התפקיד היה מאוד מעניין, אבל לא היה לי תקן, אז אחרי שנה סיימתי והתחלתי לחפש עבודה אחרת. החלטתי שאני רוצה ללכת לכיוון חדש. 2 העבודות הקודמות היו מאוד דומות ומיציתי את התפקיד הקודם. חיפשתי משרה מאתגרת, שתפתח אותי, שאני ארגיש שאני יכולה להתקדם בה קדימה, שאני יכולה לתרום יותר".

אבי מספר:
"לפני שהגעתי ל- EDS עבדתי בקומסק 7 שנים. 2.5 מתוכן עבדתי תחת פבליקום, ועוד 4.5 שנים עבדתי בסלקום, תחת קומסק. בפבליקום עבדתי כאינטגרטור תשתיות, תקשורת והתקנות של מערכות הקשורות לאבטחת מידע. בסלקום עבדתי כיועץ אבטחת מידע. באיזשהו שלב הרגשתי שמיציתי, רציתי לשנות סביבה".

על תהליך החיפוש:
אבי: "את החיפוש ביצעתי גם דרך חברים וגם באתרי דרושים באינטרנט. בסופו של דבר, מרבית החיפוש התבצע באינטרנט. לאחר שהודעתי בסלקום שאני מתכוון לעזוב, התחלתי לחפש. התהליך לא היה מאוד אינטנסיבי וארך כחודשיים. את ג'ובנט הכרתי דרך חברים ובאמצעות האתר שלחתי קו"ח למספר חברות. חיפשתי משרה בתחום של תקשורת ואבטחת מידע. היה לי חשוב לעבוד בחברה גדולה כיוון שכל השנים עבדתי בחברות גדולות. בחברות גדולות יש יותר תקציבים, אז הטכנולוגיות בד"כ יותר מפותחות וזה יותר מאתגר. EDS היתה אחת החברות הגדולות שפירסמו משרה בתחום והתפקיד התאים מבחינת היכולות שלי. אחרי ראיון טלפוני, הגעתי לפגישה במשרדי EDS ולפגישה עם מנהל התחום בקומברס".
.
טל: "תהליך החיפוש היה מאוד מהיר. חיפשתי בעיקר בג'ובנט וגם פניתי למספר חברות השמה.
את אתר ג'ובנט אני מכירה כבר 6 שנים, ותמיד כשחיפשתי עבודה, פניתי קודם כל אליו. הוא אתר מאוד נוח, גם בגלל מבנה החיפוש שבו וגם בגלל שניתן לשלוח קו"ח ישירות לחברות. לדעתי זהו אתר מעולה. את החיפוש באתר ביצעתי לפי מילות מפתח ולפי חברות. לא שלחתי הרבה קו"ח כי הייתי מאוד סלקטיבית. ידעתי שאני רוצה למצוא משרה בתחום של מערכות מידע, של אורקל בעיקר. זה היה הכיוון שלי, וכשראיתי את המודעה של EDS בג'ובנט, מאוד שמחתי".

חברת EDS היא חברה בינ"ל העוסקת באספקת שירותי IT ונחשבת כמובילה בעולם בתחום זה. החברה נוסדה בשנת 1962 בארה"ב, פועלת כיום ב- 60 מדינות בעולם ומונה כ- 140,000 עובדים. EDS ישראל הוקמה ב- 1995 ומונה כ- 1000 עובדים. EDS מתמחה במתן ייעוץ להנהלות, ייעוץ טכנולוגי, פיתוח מערכות מידע ופרוייקטים וכן שירותי מיקור חוץ בתחום ניהול ה-IT ותשתיות המחשוב בארגונים.

על התפקיד ב-EDS:
טל: "אני עובדת ב- ECI כמיישמת אורקל, במסגרת הפעילות של EDS. התפקיד שלי כולל הטמעות ושינויים במערכת. אני מספקת תמיכה למשתמשים פיננסיים שעובדים עם המערכת הקיימת. אני מסייעת להם בכל מה שהם צריכים. היבט אחר של התפקיד הוא יישומים- התאמות של המערכת לצרכי הלקוח. ההיבט הזה כולל ניתוח של צרכי הלקוח ואיפיונם. מכיוון שבעברי עבדתי עם אפליקצית אורקל כמשתמשת, קל לי יותר להבין את צרכי הלקוח".

אבי: "אני עובד בקומברס כמומחה אבטחת מידע, במסגרת הפעילות של EDS.
אני עובד בצוות של 8 אנשים, כולם עובדי EDS קומברס. הצוות מנהל את כל מערך התקשורת ואבטחת המידע ברמת האינטגרציה, תפעול המערכות, טיפול בתקלות, התקנה והתאמה של מערכות חדשות, בהתאם לדרישת הלקוח. מהות התפקיד היא לספק מענה לכל הנושא של ניהול התקשורת ומערכות אבטחת המידע בקומברס".

על העבודה במסגרת מיקור חוץ:
אבי: "בקומברס מועסקים כ- 80 עובדים של EDS. אנחנו יושבים ביחד, יש לנו פעילויות נפרדות של עובדי
EDS, ובסה"כ מקפידים לתת לנו את תחושת השייכות ל- EDS. הכתובת שלנו לכל עניין ודבר היא EDS.
לעתים אנחנו משתתפים גם בפעילויות של קומברס, כך שאפשר לפעמים להנות משני העולמות.
אני נוסע כל יום מחיפה לת"א, אם העבודה לא היתה מהנה ומאתגרת לא הייתי עושה את הנסיעות הללו. מלבד העובדה שהעבודה מעניינת, אנשי הצוות מאוד נחמדים וכל החטיבה מאוד תומכת".

טל: "יש לנו, עובדי EDS, אגף נפרד בתוך ECI  שבו אנחנו יושבים כולנו ביחד. ב- ECI מועסקים כ- 160 עובדים ובאגף שלנו יש ממש רוח של EDS. אני עובדת מול המנהלת הישירה שלי, שהיא עובדת EDS ומול מנהלי הפרוייקטים של הלקוח, ECI במקרה הזה. כל הפעילויות שלנו הם מטעם EDS. אנחנו מתנהלים כחברה בתוך חברה, בתוך מתחם שהוא רק שלנו. ל- EDS יש אירועים- גם של כלל החברה, וגם של עובדי EDS
ב- ECI. בתוך הצוותים יש שיתוף פעולה ואווירה טובה. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי, יש לי תפקיד מאוד מעניין ומאוד מגוון שיש בו אתגר והנאה".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin