חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים Ramot סופר פארם Fishman Holdings

סיפור הצלחה - טל גור, מהנדס פיתוח, TGS / הילה יעקובי

טל גור, בן 30, בעל תואר ראשון בהנדסת תוכנה, החל לעבוד בחברת TGS Israel Development Ltd לפני כ-5 חודשים, כמהנדס פיתוח. ל-TGS הגיע מחברה לפיתוח אתרי אינטרנט בה עבד כמתכנת כ-9 חודשים.
את המשרה בחברת TGS מצא טל באמצעות אתר ג'ובנט.

מדוע החלטת לחפש מקום עבודה חדש, לאחר תקופה לא ארוכה יחסית?
בחברה הקודמת עבדתי עם מוצרי נישה של מיקרוסופט ורציתי להתקדם מקצועית ולהרחיב את ידיעותי. חוויתי מין לחץ חברתי, החברים שלי כל הזמן דיברו על דוט נט 2 ו- 3 והרגשתי שאני מאחור. החלטתי שאני רוצה לשנות את המצב הזה ולהיות בחוד החנית מבחינה טכנולוגית, והחלטתי לחפש חברה שעובדת עם הטכנולוגיות הכי חדשות, הכי מתקדמות והכי מובילות בשוק.

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש?
לקח לי זמן מרגע ההחלטה ועד שעשיתי צעדים ממשיים, עד שיום אחד החלטתי שאני חוזר הביתה, מעדכן את קורות החיים שלי ושולח באמצעות האינטרנט. באופן טבעי פניתי לג'ובנט.

מדוע פנית דווקא לאתר ג'ובנט?
את אתר ג'ובנט אני מכיר כבר מספר שנים, השתמשתי בו בעבר בחיפושי עבודה קודמים. לראשונה שמעתי עליו מחברים שלי ומאז הוא ברשימת המועדפים שלי. מאוד אהבתי אותו, את האופן בו הוא בנוי, את הפשטות והנוחות שלו. הוא מספק לך בדיוק את מה שאתה צריך ומאפשר מיקוד בזכות שדות החיפוש של מודעות דרושים שונות. אני חושב שזה אתר מצויין, מאוד נוח וידידותי למשתמש ועם היצע רב של משרות. כשחברה שלי חיפשה עבודה, הפנתי אותה גם לג'ובנט.


טל גור במשרדי TGS

מה קרה ביום בו שלחת סוף סוף את קורות החיים?
הגעתי מוקדם מהעבודה, התיישבתי מול המחשב, הכנסתי עדכונים בקו"ח, נכנסתי לג'ובנט, ביצעתי חיפוש ושלחתי את קורות החיים שלי ל-5 חברות באמצעות האתר. כעבור 5 דקות, קיבלתי טלפון מורד. הייתי מאוד מופתע ומורשם מהזריזות, דיברנו קצרות בטלפון והיא הזמינה אותי למבחן.

מה קרה בהמשך?
הגעתי למבחן במשרדי TGS, וכשניגשתי לפינת הקפה להכין לי כוס קפה, נתקלתי בתמונות שהיו תלויות שם, ממסיבת החברה האחרונה. לפתע ראיתי תמונה של חבר שהיה איתי בצבא שלא ראיתי זמן רב, שאלתי מישהו לשמו של הבחור, והסתבר שזה אכן הוא. שאלתי היכן הוא יושב, ופגשתי אותו. הוא סיפר לי על החברה ועל הפעילות שלה וזה נשמע לי ממש מתאים. הוא ציין שהמבחן בפניו אני עומד, הוא לא קל וכדאי שאתייחס אליו ברצינות.

ואכן כך היה? 
המבחן היה ברמה מאוד גבוהה, ומתוך כך הבנתי שהדרישות כאן הן מאוד גבוהות. היו שם דברים ששמעתי עליהם רק בתיאוריה, אך מעולם לא עסקתי בהם, דברים שבחברה הקודמת עשה אותם רק ראש הצוות, ובכל זאת, אמרתי לעצמי שאני רוצה את התפקיד ואעשה הכל בכדי להצליח, וכתבתי את כל מה שיכולתי, בצורה הכי טובה שיכולתי.

מה היה המשכו של התהליך, לאחר המבחן?
לאחר המבחן זומנתי לסדרת ראיונות, עם ראש הצוות, עם ורד מנהלת משאבי האנוש ועם סמנכ"ל הפיתוח יוסי, ואז הודיעו לי שהתקבלתי. התהליך היה די זריז, כעבור כשבועיים הגענו לשלב הסגירה.

לא בדקת אופציות נוספות לפני שסגרת חוזה עם TGS?
חברים אמרו לי שכדאי שאבדוק עוד אופציות, שלא אמהר לסגור עם החברה הראשונה שאני מתראיין בה, אבל היתה לי תחושה, מהרגע הראשון, שזהו המקום עבורי, שזה המקום בו אני רוצה לעבוד. אני ראיתי בזה מין סימן משמיים שקיבלתי את הטלפון מורד 5 דקות לאחר ששלחתי את קורות החיים, אמרתי לעצמי שכנראה שזה לא מקרי. ובהמשך, העובדה שפגשתי כאן את אותו חבר מהצבא, היה עבורי סימן נוסף.

איך היתה הקליטה שלך בחברה?
מאוד חששתי מהקליטה ומההתערות בחברה חדשה עם אנשים חדשים. כל חששותי התבדו במהרה. קיבלו אותי מאוד יפה. זה מקום נעים מאוד, עם אנשים מצויינים, חבר'ה בגילי. מאוד עוזרים כאן, לא קרה מצב שפניתי למישהו והוא לא התפנה לעזור לי. ישבו איתי, הסבירו לי ולימדו אותי כל מה שלא ידעתי.

איזו אווירה יש כאן?
אנחנו כמו משפחה, יש פה אנשים ברמה גבוהה, כולם צעירים, בגילי. בארוחות הצהריים אנחנו דנים בכל מיני נושאים שלא קשורים לתיכנות, והדיון מתנהל בצורה נעימה ומתורבתת. כיף להגיע לכאן בבוקר והזמן במשך היום טס.

האם אתה מרגיש שאכן התקדמת מבחינה מקצועית מאז שהגעת ל-TGS?
אני מפתח היום בטכנולוגיות שלפני כן הכרתי רק מהספרים. כ-3 שבועות לאחר שהגעתי ל-TGS כבר יצאתי לקורס. מבחינה מקצועית האתגר הוא עצום, ובתוך כך אני מקבל הזדמנויות רבות. כל משימה שקיבלתי, היה בה משהו חדש עבורי, וכששאלתי את ראש הצוות אם הוא בטוח שהוא רוצה שאני, חסר הניסיון, אבצע אותה, הוא היה מחזק אותי, מדריך אותי ומסייע לי היכן שצריך. בהתחלה הייתי חוזר כל יום הביתה ואומר לחברה
שלי -  היום עשיתי משהו שבכלל לא חשבתי ולא האמנתי שאני יכול לעשות. זו הרגשה מצויינת. קיבלתי פה דחיפה אדירה מבחינה טכנולוגית.

ורד עוזיאל - מנהלת משאבי האנוש של  TGS על החברה:
חברת Travel Global Systems) TGS) הינה חברת בת של  Travel Holdings האמריקאית, המתמחה בתיירות בינלאומית ונותנת פתרונות חדשניים לשוק העסקי והפרטי הכולל מלונות, טיסות, שייט, השכרת רכב, חבילות תיירות, אטרקציות והעברות. לקוחות החברה הינם חברות תיירות גדולות מאוד בארץ ובעולם
(בארץ - אופיר טורס, איסתא, דייזנהויז).
TGS הישראלית, המשמשת כמרכז פיתוח של חברת האם, מפתחת פתרונות טכנולוגיים עבור חברת האם ואחראית על כמה מאתרי התיירות הגדולים בעולם, כדוגמת www.lastminutetravel.com.
החברה פיתחה מספר פיתרונות טכנולוגיים חדשניים (בתהליך קבלת אישור פטנט), ועוסקת בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום ה-WEB, ארכיטקטורה ובסיסי נתונים, ומעסיקה כ- 60 עובדים במשרדיה בפ"ת.
TGS משקיעה רבות בהכשרה ובקידום המקצועי של העובדים, אנחנו חברה שהערך המוסף שלה הוא טכנולוגיה ולכן זה חשוב לנו מאוד. אנחנו מחפשים אנשים בעלי יכולת אישית ודחף פנימי, גם אם אין להם את הניסיון כפי שנדרש. אנשים שמתאימים לאווירה בחברה ובעלי רצון ללמוד ולהשקיע, כאלו שאוהבים את מה שהם עושים והכי חשוב -  חברים טובים. על זה לא נתפשר. את טל גייסנו על סמך יכולת ולא על סמך ניסיון מוכח, וזה בהחלט סיפור הצלחה. אנחנו נותנים צ'אנס לאנשים שאנחנו מזהים את הפוטנציאל שלהם, אולם הפוטנציאל צריך להיות בר מימוש.

ורד, על שיתוף הפעולה עם ג'ובנט:
אני עובדת עם ג'ובנט מיומו הראשון. בכל החברות שעבדתי, תמיד השתמשתי בג'ובנט כמקור גיוס משמעותי. גם ב-TGS גייסתי לא מעט אנשים באמצעות ג'ובנט, ורק לאחרונה קלטנו מנהל כספים ומנהלת מוצר דרך האתר.

טל, האם ניתן להגדיר את השידוך שלך עם TGS כהצלחה?
בהחלט. אני מאוד מרוצה, הן מבחינה חברתית והן מבחינה מקצועית. אני בהחלט רואה את עצמי ממשיך להתפתח ולהתקדם ב-TGS.

ולסיום, האם יש לך המלצה למחפשי עבודה?
להיות ממוקדים ולדעת מה הם רוצים. לא להתפזר יותר מדי, אני לא מאמין באתרים שמפיצים את קורות החיים שלך בתפוצה רחבה.


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin