חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

סופר פארם Ramot AC נכסים teleperformance

סיפור הצלחה – איציק שבתאי, בודק תוכנה, Dassault Systemes-Israel Ltd / הדס שמעוני

לפני כארבעה חודשים, בגיל 30, מצא איציק שבתאי, מהנדס מכונות במקצועו, את עבודתו בחברת
Dassault Systemes-Israel Ltd באמצעות אתר ג'ובנט. "כעתודאי, בתום לימודי התואר הראשון בטכניון, שירתּי כקצין מקצועי בתחום הרכב. עם שחרורי מקבע ולאחר סיום תואר שני במנהל עסקים, התקבלתי לעבודה בחברה ביטחונית כאינטגרטור בתחום החומרה". שנה וחצי עבד איציק באותה חברה, עד אשר חש חוסר מיצוי, וחיפש עבודה חדשה.

מדוע החלטת לחפש מקום עבודה חדש?
"תוכן תפקידי בחברה הקודמת נגע לחומרה ואלקטרוניקה, אולם השאיפה שלי הייתה לעסוק בתחום בו התמחיתי במהלך התואר, תכנון וייצור בעזרת מחשב (תיב"ם). מעבר לכך, תפקידי לא היה ממוקד, כך שטיפלתי בבעיות נקודתיות מתחומים שונים והרגשתי שאיני צובר ידע פרקטי וניסיון מקצועי אשר יסייעו לי בעתיד".

היכן הפצת קורות חיים?
"בעקבות חיפושי עבודה קודמים, הכרתי את אתר ג'ובנט כאתר נוח וידידותי למשתמש, בעל מגוון משרות.
במקביל לעבודתי הקודמת שלחתי באופן ממוקד דרך האתר קורות חיים ואיתרתי באמצעותו משרות רלוונטיות רבות".

באיזה כיוון חיפשת?
"שלחתי בעיקר למשרות מתחום הנדסת מכונות, תוך התמקדות בתחום תכנון וייצור בעזרת מחשב, שזו למעשה המגמה הראשית שלי בתואר הראשון. זמן קצר לאחר תחילת החיפוש איתרתי מודעה אטרקטיבית של חברת דאסו סיסטמס ישראל, אשר תאמה בפירוש את יכולותיי ורצוני. זו הייתה המודעה הרלוונטית ביותר מבחינתי, הן מבחינת הידע האקדמי שהיה ברשותי והן מבחינת שאיפותיי".
 


איציק שבתאי על רקע לוגו החברה  

כששלחת קורות חיים, הכרת את החברה?
"הכרתי את מוצרי החברה מאחר ונחשפתי לתחום ה- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר) ותוכנות התיב"ם במסגרת לימודיי ועבודתי הקודמת, אולם לא הכרתי את חברת דאסו.
חברות נוספות פנו אלי, אולם לא הספקתי להגיע איתם לשלבים מתקדמים. תהליך הגיוס הראשון שלי היה לדאסו בסבב חיפוש העבודה הנוכחי, וארך שבועות ספורים בלבד".

כיצד נערך תהליך הגיוס לחברה?
"תהליך הגיוס לחברה היה מקצועי וכלל סדרת ראיונות. הראיון הראשון נערך מול ראש צוות אינטגרציות של תוכנות התיב"ם. לאחר מכן עברתי ראיון משאבי אנוש, ולבסוף התראיינתי אצל מנהלת ה- QA אשר בחנה בעיקר את שאיפותיי והכיוונים שלי לעתיד. על פי השאלות שנשאלתי ומאופן ניהול התהליך, התרשמתי שמדובר בחברה איכותית המנוהלת בידי אנשים ברמה טכנולוגית גבוהה, שמעבר לניסיון מקצועי הם מעוניינים לצרף עובדים בעלי ראייה רחבה, עם הרבה אהבה לתחום התיב"ם וניהול מחזור חיי המוצר".

על חברת דאסו סיסטמס ישראל:
דאסו סיסטמס ישראל הינה מרכז הפיתוח הישראלי של ענקית התוכנה העולמית דאסו סיסטמס, מובילה עולמית בפתרונות תלת מימד (3D) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר).
במרכז הפיתוח בישראל מפותח המוצר, ENOVIA SmarTeam המספק פתרונות לשיתופיות גלובאלית בניהול מחזור חיי מוצר והינו חלק מקו מוצרי ה- PLM של חברת דאסו סיסטמס. ל- ENOVIA SmarTeam למעלה
מ- 6,000 לקוחות ברחבי העולם, המייצרים מוצרים איכותיים באמצעות מגוון הפתרונות לניהול ולשיתוף מידע, החל משלב הרעיון ועד שלב ההפצה והתחזוקה.

מהו תחום ה-PLM?
"תחום ה- PLM כולל מערכת שלמה של כלים ממוחשבים המשרתים מהנדסים, מעצבים ומפתחי מוצרים בכל ענפי התעשייה, משלב הקונספט, דרך הייצור ועד מכירה ותמיכה. זהו תהליך עתיר מידע, המנוהל על ידי מערכות ש'יודעות לתקשר' עם השלבים השונים בתהליך, כגון עיצוב ותכנון בדו מימד ובתלת מימד, ניהול שינויים, ניהול התקשורת עם ספקים ולקוחות, העברת מידע בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך ועוד. התהליך דורש ראייה כלל-ארגונית רחבה של ניהול תהליכים עסקיים, שהיא הרבה יותר מניהול מידע. ה- PLM נחשב כאחד מאבני היסוד של מערכת המידע הארגונית המודרנית, יחד עם תכנון משאבי הארגון (ERP), ניהול שרשרת אספקה
(SCM) וניהול קשרי לקוחות (CRM)".

מה מצא חן בעיניך בדאסו סיסטמס?
"ראשית, עולם התוכן של החברה הוא בעל זיקה חזקה לתחום המרכזי בו התמחתי. כמו כן, משכה אותי הגישה המקצועית והרצינית של המראיינים והכימיה הטובה שנוצרה עימם במהלך הראיונות. מעבר לזה, בטרם הגעתי לדאסו ביקרתי באתר החברה וככל שקראתי עליה באינטרנט, כך גבר רצוני להתקבל לחברה ולעסוק בתחום".

איך עברו ימיך הראשונים בחברה?
"ביומי הראשון בחברה התקבלתי על ידי ראש הצוות, שלקח אותי לסיבוב היכרות עם עובדי החברה. לאחר מכן נפגשתי עם מנהלת משאבי האנוש לשיחת פתיחה, בה קיבלתי מידע על נהלי החברה, המבנה הארגוני ואתר האינטרנט הפנימי שלה. מאוחר יותר נפגשתי עם הצוות שלי ועברתי הדרכה אישית על ידי כל אחד מחברי הצוות, שקיבל לידיו תוכנית חניכה מסודרת עם יעדים ספציפיים. הכשרתי כללה הסבר מקיף על התוכנה ועל תהליכי העבודה היומיומיים במחלקה. כמו כן, אני אמור לעבור קורס אוריינטציה בן יומיים לכל העובדים החדשים, שמתרחש אחת לרבעון". 

מהי סביבת העבודה?
"כבודק תוכנה בדאסו סיסטמס ישראל אני שייך לצוות האחראי על בדיקת האינטגרציה בין תוכנות התיב"ם ותוכנת ENOVIA SmarTeam. הצוות שלי הינו חלק ממחלקת ה- QA המונה כ- 30 בודקים, כאשר בחברה אנו סך הכל  כ- 200 עובדים. העבודה היא דינמית ובמסגרתה שיתוף ידע רציף, פורמלי ובלתי פורמלי בין העובדים, ישיבות צוות ודיונים מקצועיים".

איזו מן חברה היא דאסו סיסטמס כמקום עבודה?
"דאסו מורכבת מאנשים איכותיים המצטיינים כל אחד בתחומו. האינטראקציה בין עובדי הצוות לבין המחלקות האחרות מאד גדולה, כאשר כל החלטה נקבעת מתוך שיתוף פעולה מלא. מעבר לכך, החברה משקיעה רבות בעובדיה ודואגת להעשירם באמצעות הדרכות והרצאות למיניהן, הן מבחינה מקצועית והן באופן כללי. כמו כן, מדי רבעון נערכות Company Meetings, במהלכן כל עובדי החברה נפגשים עם המנכ"ל ובכירים נוספים, שמעבירים סקירה קצרה על פעילות החברה והתפתחויות חדשות באותם חודשים. בנוסף, בחברה ישנו חדר משחקים עם שולחן ביליארד ומשחק ,WII המאפשרים לנו הפוגה מהעבודה האינטנסיבית".

סיפור הצלחה?
"בוודאי. אני שמח שהזדמן לי להתקבל לדאסו סיסמטס ישראל. אני עובד לצד אנשים ברמה גבוהה ומרגיש שיש לי לאן לשאוף. עובדים רבים התפתחו ברמה המקצועית וקודמו לתפקידי מפתח בארגון. המטרה שלי היא להתמקצע בתחום התיב"ם ובדיקות התוכנה, ולהגיע לרמת טכנולוגית ולשליטה גבוהה, עד אשר אהיה אחד האנשים המשפיעים על קבלת ההחלטות בחברה. אני שמח שהתמזל מזלי שמצאתי עבודה בתפקיד שמסב לי הנאה, בתחום בו התמחיתי. מעבר לכך, אני גאה לעבוד בחברה בינלאומית מובילה, המעסיקה כ- 8,000 עובדים ברחבי העולם".

אילו המלצות יש לך למחפשי העבודה?
"לדעתי חשוב בחיים לבחור מקצוע בו אתה טוב ואוהב לעסוק. כאשר אתה מחפש עבודה, השתדל למקד את חיפושך במידת האפשר. כך יגבר הסיכוי להתקבל למשרה ולחברה בה תהיה מרוצה, תפוקותיך תהיינה טובות ותשאף להתקדם".

נועה נפשי-גלר, מנהלת משאבי האנוש של דאסו סיסטמס ישראל, מספרת על שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט:
"מזה שנתיים אנו עובדים עם אתר ג'ובנט, שמשמש לנו מקור גיוס מרכזי ויחידי מבין אתרי חיפוש העבודה. המשרות שלנו מתפרסמות ומתעדכנות באתר באופן שוטף. עובדים רבים, איכותיים ורציניים, כדוגמת איציק, נקלטו דרך אתר ג'ובנט, אשר מספק לנו פתרונות גיוס בצורה הטובה והיעילה ביותר". 


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin