חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

סופר פארם Ramot AC נכסים סנטר נכסים

סיפור הצלחה - אלה פאריינתי וריה גלבוע, אחראית על תחום המכירות והפיתוח העסקי, ומזכירת חברה, ACS / הילה יעקובי

אלה וריה מצאו את עבודתן בחברת ACS - ADVANCED CODING SYSTEMS באמצעות אתר ג'ובנט.

ריה החלה לעבוד ב-ACS כמזכירת החברה בתחילת נובמבר
ואלה החלה לעבוד לפני כחודשיים כאחראית על תחום המכירות והפיתוח העסקי.

ריה מספרת:
"לפני שהגעתי לכאן עבדתי כמתאמת נסיעות בטלרד.
בעקבות פיטורים מאסיביים בטלרד, חיפשתי עבודה בכיוון קצת אחר מתיאום נסיעות, תוך שימוש בערך המוסף שלי שהוא ידיעת שפות רבות".

ריה נולדה באנגליה וחייתה שנים רבות בהולנד. לפני 27 שנה היא עלתה לארץ ובין השפות בהן היא שולטת, מלבד עברית - אנגלית, גרמנית והולנדית.

אלה:
"לפני שהגעתי ל-ACS, עבדתי בבית תוכנה כמנהלת מכירות. ניהלתי פעילות מכירה ב-3 שווקים באירופה. עבדתי שם כמעט 4 שנים ואז החלטתי לחפש הזדמנויות אחרות, שיש בהן יותר עניין ויותר אחריות. רציתי להתרחב גם מבחינת תחום העיסוק".


אלה וריה במשרדי ACS

על תהליך החיפוש:
ריה: "כשהבנתי מה הולך לקרות בטלרד, התחלתי לחפש עבודה. החלטתי לחפש בתחומים שונים מתחומי העיסוק שלי עד כה ולכלול בחיפוש גם - מזכירות, מנהלת לשכה, עוזרת מנכ"ל."

"את אתר דרושים ג'ובנט אני מכירה שנים רבות, בכל הפעמים בהן חיפשתי עבודה, פניתי לג'ובנט. גם כאשר אנשים פונים אלי, אני תמיד מפנה לג'ובנט. זה אתר מאוד טוב וידידותי למשתמש. יכולות החיפוש הנרחבות - עפ"י מילה, עפ"י חברה, עפ"י תפקיד, וכמובן מגוון המשרות הרחב שהאתר מציע".

אלה: "כשהחלטתי להתחיל בתהליך החיפוש, נכנסתי לאתר ג'ובנט, שהוא אתר מעולה - הוא מספק חיתוך עפ"י סוגי תפקידים, מיקום גיאוגרפי, תחומים. זה מאוד עוזר לך להתמקד מצד אחד, ומצד שני למי שיודע מה הוא מחפש - האתר נותן היקף מאוד רחב של משרות. החיפוש עפ"י חברות והיכולת לראות מה כל חברה מציעה, הוא מאוד חשוב ויעיל."

"חיפשתי משרה בתחום המכירות, שיווק, ופיתוח עסקי ושלחתי קורות חיים באמצעות אתר ג'ובנט. קורות החיים שלי הגיעו למנהל השיווק של ACS  ומשם התהליך היה די קצר. אחרי מספר פגישות עם המנכ"ל ומנהל השיווק, הגענו לשלב הסגירה. הודעתי במקום העבודה הקודם שלי שאני עוזבת, וכעבור כחודש התחלתי לעבוד כאן".

ריה: "עד סוף ספטמבר עבדתי בחברה הקודמת ובתחילת נובמבר כבר התחלתי לעבוד ב-ACS. התהליך היה קצר ומהיר. במהלך חודשיים של חיפוש, הוזמנתי לראיונות בחברות רבות. לבסוף הגעתי, באמצעות ג'ובנט לראיון עם מנהל ACS ומנהל התפעול וכעבור 4 ימים, התחלתי לעבוד".

ACS היא חלק מקבוצת AMT. החברה הוקמה ב-1999 ומועסקים בה עשרה עובדים. משרדי החברה ממוקמים באבן יהודה. ACS עוסקת בפיתוח טכנולוגיות בתחום הגנת המוצר. היא מפתחת שימושים שונים בסיבים מגנטים.

על תפקידיהן ב-ACS:
אלה: "אני אחראית ב-ACS על תחום הנקרא - EAS - Electronic Article Surveillance
התחום הזה כולל את כל מוצרי ה- anti shop lifting - מוצרי אבטחה שמטרתם מניעת גניבות מחנויות.
ל- ACS מגוון פיתוחים שעניינם הגנת המוצר.
במסגרת תפקידי אני אחראית על קשרי לקוחות - תחזוק הקשר עם לקוחות קיימים, ובנוסף אני עוסקת בפיתוח עסקי - במסגרת זו אני מחפשת הזדמנויות עסקיות נוספות, שירחיבו את פעילותה של החברה.
כרגע אני עדיין בשלבי למידה של התפקיד. אני לומדת להכיר את הלקוחות, את השוק, להבין את המוצר ואת הפוטנציאל הגלום בו".

ריה: "בהגדרת התפקיד שלי אני מזכירת החברה, אך בנוסף אני עוסקת בתחומים רבים נוספים בחברה ובקבוצה כולה. אני מזכירת המנכ"ל, עוזרת למנהל התפעול, כותבת נהלים, עוזרת במרקום וביח"צ, מסייעת בכתיבת מסמכים באנגלית גם לחברות נוספות בקבוצה, ועוד".

לאחרונה, לאור בקשתה, נשלחה ריה לקורס במרקום מטעם ACS.

על העבודה ב-ACS:
אלה:
"זו חברה מאוד קטנה ומשפחתית. יש כאן קשר מאוד טוב בין האנשים. מאוד נעים כאן. מעבר לזה, יש לי עניין רב בעבודה. אני לומדת תחום חדש, שוק חדש, יש לי הרבה מה ללמוד ולאן להתפתח. מבחינתי, לימוד במקום העבודה, זה פרמטר חשוב".

ריה: "יש לי עבודה מאוד מגוונת ומעניינת. האנשים פה הם אנשים מאוד נחמדים, זו חברה קטנה ונחמדה, זה מאוד שונה מהאווירה בחברות הייטק. אני מאוד מרוצה כאן".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin