חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים סנטר נכסים Fishman Holdings Ramot

סיפור הצלחה – מאיה פזמונים, אחראית אדמיניסטרציה, מלונות פתאל / הדס שמעוני

עם שחרורה מהצבא, החלה מאיה פזמונים, 32, לעבוד בתחום האדמיניסטרציה בחברות שונות ומגוונות. לאחר שנה וחצי בחברה לניהול נכסים, החליטה מאיה לחפש אחר מקום עבודה יציב, דינמי, בעל תוכן חדש וסביבה צעירה ותוססת. לבסוף, מצאה מאיה את עבודתה לפני כחודשיים באמצעות אתר ג'ובנט, כאחראית אדמיניסטרטיבית במשרדי הקבלה הראשיים של מלונות פתאל.

על רשת מלונות פתאל:
רשת מלונות פתאל שהוקמה בשנת 1998, הינה חברה צעירה ומתפתחת, המנהלת כיום ארבעה עשר מלונות בארץ, ביניהם: מרידיאן אילת, מג'יק פאלאס, גולדן טוליפ קלאב אילת, קלאב מד אילת, מג'יק סאנרייז קלאב, רויאל טוליפ אילת, מרידיאן ים המלח, טוליפ אין כנרת, גולדן טוליפ קלאב טבריה, מרידיאן חיפה, גולדן טוליפ ונגב באר שבע. מלונות הרשת פרוסים מצפון לדרום על שפת הים התיכון, הכנרת, ים סוף וים המלח, ופועלים בקונספציות שונות וחדשניות.

"מהצבא ועד היום רכשתי ניסיון כאחראית אדמיניסטרטיבית במגוון מקומות עבודה, כגון שופרסל, בתור המזכירה של מנהל הסניף, ופקידת קבלה בחברה לניירות ערך. בכל חברה התמדתי והשקעתי את מירב יכולותיי. כשבוע לאחר שהגשתי את התפטרותי, התקבלתי לשמחתי לרשת מלונות פתאל".


מאיה פזמונים במשרדי החברה

מדוע החלטת לעזוב?
"במסגרת תפקידי במקום העבודה הקודם עסקתי, בין היתר, בתיווך וניהול נכסים בדרום תל אביב. חרף האווירה הנעימה והמנהל המקסים לו הייתי כפופה, הרגשתי שאני שבויה בשגרה של עבודה שאינה תורמת לי. המשרה כללה התנהלות מול אוכלוסייה קשה, ועבודת ניירת מרובה, ולכן החלטתי בשיתוף עם המנהל הישיר שלי לעזוב. דרכינו נפרדו ברוח טובה ועד היום אנחנו בקשר".

מה היו הקריטריונים שלך כשניגשת לחפש עבודה?
"ראשית, חיפשתי מקום עבודה יציב עם אווירה משפחתית, שבו אוכל להשפיע ולתרום. מאחר והעבודה תופסת מקום נכבד מחיינו, ניסיתי לאתר משרה וחברה שיגרמו לי לקום לעבודה בבוקר עם חיוך. מעבר לכך, בחנתי מקומות עבודה על פי אפשרויות הניוד הפנימי, מיקומו של הארגון ועוד".

איך עברה תקופת חיפוש העבודה?
"על מנת להקדיש את כולי לחיפוש אחר משרה מתאימה, עזבתי את מקום עבודתי הקודם. בהמלצת חברתי נכנסתי לאתר ג'ובנט ושלחתי קורות חיים בתפוצה רחבה למשרות בתחום האדמיניסטרציה. באותו יום קיבלתי מענה מחמש חברות, ביניהן משרדי עורכי דין, חברה בבת ים מול הבית שלי, ורשת מלונות פתאל".

מדוע בחרת בסופו של דבר במלונות פתאל?
"עם כניסתי לחברה התאהבתי. כשהמתנתי לראיון הבחנתי באנשים מחויכים, בעיצוב צבעוני המשרה אווירה של נופש וכיף, באנרגיה חיובית ובסביבה הנינוחה. כל אלו ועוד גרמו לי לקבל מיד החלטה שפה אני רוצה לעבוד. עברתי ראיון אישיותי ומקצועי עם נילי לוי, העוזרת האישית של סמנכ"לית שיווק ואחראית האדמיניסטרציה. במהלך שיחה פתוחה וקולחת סיפרה לי נילי בכנות על היתרונות והחסרונות שבתפקיד ועל השכר ותנאי העבודה. מיד לאחר מכן הודיעו לי שהתקבלתי ואחרי יומיים התחלתי לעבוד".

איך עברו ימייך הראשונים בחברה?
"ביומי הראשון זכיתי לקבלת פנים חמה מצד כרמית עדה, האחראית האדמיניסטרטיבית שלצידי, שכיום מעבר לקולגה בעבודה משמשת לי כחברה טובה. כמו כן, חשתי פירגון רב משאר עובדי החברה, שבירכו אותי על כניסתי לתפקיד. במהלך החפיפה קיבלתי עזרה ותמיכה לכל שאלה ושאלה. כרמית סיפקה לי את מלוא האינפורמציה וגילתה כלפיי סבלנות רבה. בעזרתה נכנסתי לתפקיד לאחר זמן קצר של שבוע, כאשר היום אנו עובדות יחד בהרמוניה ובתיאום מושלם".

איזו מן חברה היא מלונות פתאל מבחינת אווירה ואנשים?
"המטה של מלונות פתאל היושב בעזריאלי, הוא מקום עבודה ססגוני שהסביבה בו צעירה ודינמית. אנשים נהנים להגיע בבוקר לעבודה. המטה כולל בנות רבות, ולמרות זאת אין פה תככים ומזימות, כל אחת מפרגנת לשניה ועוזרת. מעבר לכך, מורגשת בקרב העובדים גאווה שבהשתייכות לרשת מלונות פתאל והמורל פה בהחלט גבוה".

במה את עוסקת במסגרת תפקידך כאחראית אדמיניסטרטיבית?
"אני עובדת בדלפק הקבלה של משרדי פתאל ומתעסקת באדמיניסטרציה, ניהול המטה, בשיווק ועוד. העבודה במטה היא מאד דינמית וכוללת תחומי עיסוק רבים, היות ומדובר ברשת גדולה ומובילה. כל יום שונה ממשנהו. התפקיד כולל מענה נרחב לטלפונים ועבודה מול קהל. מעבר לזה, אנו עוסקות בשיווק, כאשר אנו עובדות מול אסף בן דב, מנהל המכירות הרשתי, המנהל את כל נושא התמחורים לרשת".

האם את מרוצה מהתפקיד ומהחברה?
"בהחלט כן. אני מצפה לעוד שנים ברשת ומקווה להתקדם בעתיד, אולי לכיוון המכירות או לתחום האופרציה של המלונות. מרתק אותי ענף התיירות. ביחס לעבודות קודמות, פתאל היא רשת שהולכת לקראת העובדים, ובהתאם ניכרת ההשקעה בפעילות הרווחה, והתנאים פה מצוינים. לדעתי, זוהי תחילתה של ידידות נפלאה". 

אילו המלצות יש לך למחפשי העבודה?
"לא להתייאש ולחשוב באופן חיובי".

שני אבוטבול, עוזרת סמנכ"ל משאבי האנוש של רשת מלונות פתאל, על שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט:
"אתר ג'ובנט הוא ידידותי, נוח לעבודה, זמין, והוא מאוייש על ידי צוות איכותי ומקצועי אשר נותן לנו שרות מצויין. אנו עובדים יחד שנה שנייה וכמו יין, ג'ובנט משתבח עם השנים!".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin